Дах - це вінець будь-якої будівлі, який одночасно повинен бути красивим і якісно виготовленим, щоб надійно захищати від поганих погодних проявів. Враховуйте, що ціни на монтажу покрівлі можуть залежати від складності реалізованих робіт - якщо хочете, щоб установка була дійсно якісною, не варто економити на матеріалах і праці фахівців, віддаючи перевагу кращим матеріалами, які пропонує наша компанія. Розцінки на монтаж покрівлі в нашому прайс-листі цілком доступні.

Розцінки на покрівельні роботи складаються з декількох важливих факторів. Серед стандартних і найважливіших варто відзначити: висоту будинку і площа покриття, обраний матеріал, складність конструкції даху і її конфігурація і т.д. Є й інші індивідуальні фактори, тому вартість монтажу покрівлі в кожному окремому випадку розраховується персонально.

Ми можемо підібрати варіанти, які підходять для будь-якого бюджету. Серед наших пропозицій є і ціна на монтаж покрівлі «під ключ». В даному випадку клієнт зможе заощадити за рахунок оптимального розрахунку вартості проекту. Базову вартість ви можете визначити самостійно за допомогою нашого прайс-листа.

Точна вартість монтажу покрівлі стане зрозумілою після роботи на об'єкті наших фахівців, які проведуть необхідні розрахунки і складуть кошторис.

 Монтаж покрівлі в Києві та Київській області - сама запитувана послуга для компаній по установці і ремонту дахів. Без майстра тут не обійтися. На жаль, не всі розуміють, яка важливість правильної конструкції даху. Саме покрівля приймає на себе перші удари стихії, саме вона найчастіше вимагає ремонту і догляду.

Вартість покрівельних робіт залежить від обсягу роботи, складності проекту, сезону, і обраного матеріалу. Ми пропонуємо вам не тільки монтаж покрівлі під ключ, а також окремі види покрівельних робіт